Dit schitterend appartement, met een uniek uitzicht over de verlaagde Leieboorden en Broeltorens te Kortrijk, vroeg om linnen gordijnen. We kozen voor een combinatie van linnen en wol in een natuurlijke kleur. De stof uit de Alfred Collection doet de Leie alle eer aan. Het eenvoudige ontwerp van de stof, met een subtiel horizontaal patroon, harmonieert naadloos met de muren in cementpleister 'Lustre' en het parket van Europese eik.
Het bureel mocht een iets formelere uitstraling hebben, daarom kozen we voor fijne horizontale aluminium lamellen als zonwering.
Een zeer geslaagd natuurlijk interieurontwerp van Dirk Van Haverbeke.
Maak een afspraak bij u ter plaatse of in onze showroom.
We zouden u heel graag meenemen naar de vele huizen en projecten waar we de voorbije decenia aan de slag gingen.
Daarom sturen we regelmatig interieurfotograaf Gerald Van Rafelghem op stap, die niet alleen oog heeft voor het prachtig totaalplaatje, maar evenzeer voor de fijnste details.
Download hier het Renatex Inspiratieboek en ontdek onze waaier aan stijlen, stoffen en slimme oplossingen.
maandag
Op afspraak
dinsdag
14u00 - 18u00
woensdag
14u00 - 18u00
donderdag
14u00 - 18u00
vrijdag
14u00 - 18u00
zaterdag
10u00 - 12u30 14u00 - 17u00
zondag
Gesloten
Jan Palfijnstraat 20
8500 Kortrijk
+32 (0)56 51 25 00
info@renatex.be